Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 41 2511951 alinajedrys@gmail.com


"Skarżysko - Kamienna przywołane z pamięci" - podsumowanie konkursu

17 grudnia 2013 r. w Gimnazjum nr 2 w Skarżysku - Kamiennej odbyło się podsumowanie konkursu multimedialnego "Skarżysko - Kamienna przywołane z pamięci". Konkurs polegał na nakręceniu filmu w programie Movie Maker na temat postaci lub miejsca kojarzącego się z historią naszego miasta. Opiekunkami konkursu były panie Małgorzata Skuza i Joanna Karlikowska - Mańko. Nagrody wręczał naczelnik Wydziału Oświaty p. Krzysztof Myszka.

Wyniki:
1 miejsce - Małgorzata Sawina kl. 2b i Kacper Skuza kl. 2b;
2 miejsce - Maja Skórska kl. 2b i Natalia Gregiel kl. 2b;
3 miejsce - Tomasz Dąda kl. 3b i Olaf Magierowski kl. 3b.

Konkursowi towarzyszyło otwarcie wystawy pt."Skarżysko miasto marzeń" składającej się z prac plastycznych przygotowanych przez uczniów naszej szkoły pod opieką pani wicedyrektor Bogumiły Sadzy. Obie imprezy związane były z obchodami 90-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu.
 

 

 

© Piotr Adamczyk, info. pras

Ostatnie komentarze

  • Krzysiek powiedział(a) Więcej
    Szanowni radni i Panie prezydencie jako mieszkaniec miasta i lokator jednej z miejskich kamienic przy ul. 1-go Maja 27... 4 dni temu
  • Anonimowy powiedział(a) Więcej
    zainteresowany - Panie PREZYDENCIE 1 - proszę zorganizować takie spotkania z mieszkańcami w FORMIE spaceru po... 1 tydzień temu
  • Pociemu powiedział(a) Więcej
    Co tu usuwac jak siedzą obok. 1 tydzień temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!