Kontakt z redakcją: tel. 41 2511951 alinajedrys@gmail.com

BEZPŁATNIE PUBLIKOWANE SĄ JEDYNIE OGŁOSZENIA NIEKOMERCYJNE.

STS Skarżysko – Wisłok Strzyżów 2:3

Po bardzo emocjonującej grze przegraliśmy kolejne drugoligowe spotkanie, tym razem z Wisłokiem Strzyżów 2:3, w setach: 25:19, 22:25, 25:23, 23:25, 13:15.

Zainteresowani, którzy z różnych względów nie byli obecni na meczu, mogli śledzić jego przebieg w naszej relacji na żywo >>

.

W pierwszym secie mimo wyrównanego początku, drużyna STS-u szybko zyskała prowadzenie. Przewagę punktową odzwierciedlała sytuacja na boisku, a zawodnicy ze Skarżyska górowali nad przeciwnikami zarówno w ataku jak i bloku.

W drugim secie było już dużo gorzej. Tym razem to gracze Wisłoka szybko objęli prowadzenie, którego nie oddali już do końca. Mimo desperackiej pogoni w końcówce, kiedy udało się odrobić kilka punktów, set zakończył się 25:22 dla gości.

W trzeciej odsłonie spotkania to zdecydowana przewaga gospodarzy i umiejętna obrona korzystnego wyniku doprowadziła do pewnej wygranej i prowadzenia w meczu 2:1. Wydawało się, że zwycięstwo leży w zasięgu rąk siatkarzy STS-u.

Niestety po szalonej końcówce czwartego seta i odrobieniu pięciopunktowej straty, dwie kontrowersyjne decyzje sędziego powodują, że mecz kończy się tie-breakiem, w którym większą odporność na stres wykazali zawodnicy Wisłoka wygrywając cały mecz 3:2.

Po tak zakończonym spotkaniu, mimo dobrej gry naszych siatkarzy, pozostaje niedosyt, gdyż to pierwszy tie-break przed własną publicznością, która liczyła na coś więcej. Teraz przed STS-em wyjazdowe mecze, gdzie ciężko będzie choćby o jeden punkt.

STS Skarżysko - Kamienna: Akala, Brodawka, Brojek, Waligóra, Szumielewicz Marcin. Szumielewicz Michał, Szataniak - Krzyształowicz, Lisowski

Wisłok Strzyżów: Podpora, Wilk, Armata, Włodyka, Soja, Krzysiak, Mardoń - Znamirowski, Kaniewski