Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 41 2511951 alinajedrys@gmail.com


Oczyśćmy nasze miasto

Wysypisko przy cmentarzu zostało uprzątnięte! Zamieszczony w naszym Serwisie Informacyjnym materiał „Śmieciowy problem” dał do myślenia odpowiednim władzom. Wkrótce po interwencji śmieci zniknęły. To jednak nie wszystko. Czytelniczka przesłała kolejne zdjęcia, proponując akcję „Oczyśćmy nasze miasto”.

W mailu czytamy: Przysyłajcie Państwo zdjęcia i komentarze, zawstydzimy naszą władzę, która nie dostrzega widocznie tego problemu.
Szanowni Państwo zapraszam na wycieczkę dróżką prowadzącą od cmentarza na Zachodnim do Rejowa. Kiedyś piękna trasa wiodąca nad brzegiem rzeki, miejsce spacerów w słoneczne dni wygląda tak jak na przesłanych zdjęciach. Brakuje tylko tabliczki wysypisko śmieci. A wszystko to obok obiektów z ujęciem wody podziemnej (jest ich na trasie spaceru trzy!!!).
Zastanawiam się co robią służby miejskie, czy kiedykolwiek zainteresowały się tym co dzieje się wokół miasta? Bo zapewniam Państwa, że takich "cudnych" widoków w mieście jest więcej. Oblicze miasta to nie tylko wątpliwej urody fontanna. Pospieszmy się, nim śmieci zasłonią wysokie trawy i zielone krzaki. Będziemy walczyć o czystość naszego miasta dla nas i dla naszych dzieci.

Mieszkanka Miasta


 

 


© TSK24 Team

Ostatnie komentarze

  • Krystian powiedział(a) Więcej
    Uważam że to nawet lepiej bo będzie skąd czerpać dobre doświadczenia i na kim się wzorować. Materek to jeden z... 16 godzin temu
  • LEMUR powiedział(a) Więcej
    Tak samo w Wodociągach. Wywalili fachowca bo syn Radnego miał ochotę na stanowisko i lepiej zarabiać ? Gdyby wygrał... 16 godzin temu
  • Henii powiedział(a) Więcej
    Sprawa pani Agnieszki to zajmuja sie odpowiednie sluzby (prokuratura). 1 dzień temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!