- Kategoria: Szkolnictwo i oświata
- User
Koniec roku szkolnego 2013/2014
Uczniowie mają od dziś wakacje. W placówkach oświatowych zakończył się właśnie rok szkolny. Uroczystości w szkołach poprzedziły msze święte. Następnie uczniowie po raz ostatni w tym roku zasiedli w szkolnych ławach. Najlepsi odebrali nagrody. Większość otrzymało promocje do następnej klasy. Poniżej zamieszczamy fotorelację z II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza





Zdjęcia z III Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica










































© Piotr Adamczyk, Anna Żytnicka



















































































