Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 41 2511951 alinajedrys@gmail.com


Rozdanie Listów Gratulacyjnych w Zespole Szkół Publicznych nr 4

20140317-zsp412 marca w ZSP nr4 odbyła się uroczystość podsumowująca pierwsze półrocze szkolne 2013/2014. Tego dnia po południu, sala gimnastyczna w naszej szkole wypełniła się gośćmi zaproszonymi przez p. Dyrektor- Alinę Mączyńską i wychowawców na uroczystość rozdania listów gratulacyjnych rodzicom uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz podziękowania rodzicom za zaangażowanie w pracy na rzecz naszej szkoły. Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać umiejętności wokalne, recytatorski i teatralne uczniów, którzy swoimi występami uświetnili tę wspaniałą uroczystość. Koordynację nad występami przejęły panie: Dorota Kapusta, Czesława Czerwiak i Aneta Hartwich-Chomicz. Wysłuchano utworów wokalnych w wykonaniu : K. Skowron i K. Chyb z kl. II Gim., E. Zaręby z kl. V SP, A. Kowalik – z klasy III Gim.,G. Kamionki z klasy IV SP oraz wesołej piosenki przygotowanej przez wszystkich uczniów z klasy III Gimn.. Na instrumentach muzycznych zagrały także uczennice: M. Niziołek i K. Noskiewicz z kl. V SP- flety oraz M. Dębińska z kl. II Gimn. – gitara. Oprawę muzyczną zapewnił nauczyciel muzyki p. T. Sekuła. Ciekawą bajkę pt. Czerwony Kapturek przedstawili uczniowie z Koła Teatralnego pod kierownictwem p. J. Szafraniec-Zaręby. Nie zabrakło także recytacji wierszy w wykonaniu A. Kamionki z klasy I Gimn. oraz A. Majstrak i G. Kamionki z kl. IV SP. Uczniowie z klasy VI SP przedstawili wesołą pantomimę pt. ,,Lekcja matematyki”. Listy gratulacyjne, to forma podziękowania za trud wychowawczy, którego efektem są wysokie średnie po półrocznych zmaganiach z wiedzą..
 
 
 
 

Ostatnie komentarze

  • Krzysiek powiedział(a) Więcej
    Szanowni radni i Panie prezydencie jako mieszkaniec miasta i lokator jednej z miejskich kamienic przy ul. 1-go Maja 27... 3 dni temu
  • Anonimowy powiedział(a) Więcej
    zainteresowany - Panie PREZYDENCIE 1 - proszę zorganizować takie spotkania z mieszkańcami w FORMIE spaceru po... 1 tydzień temu
  • Pociemu powiedział(a) Więcej
    Co tu usuwac jak siedzą obok. 1 tydzień temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!