Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 535 455 189 redakcja@tsk24.pl


Dzień Otwarty „Wesoła Szkoła” w SP13

Już po raz siódmy Szkoła  Podstawowa nr 13 zorganizowała dla przedszkolaków Dzień Otwarty „Wesoła Szkoła”. Była  to  znakomita okazja do wspólnej zabawy, ale także  do poznania szkoły przez przyszłych uczniów.W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Publicznych Nr 1 w Skarżysku - Kamiennej odbył się Dzień Otwarty ”Wesoła Szkoła”  w którym uczestniczyli rodzice  i  dzieci 7 i 6-letnie.Spotkanie miało na celu zapoznanie  się z ofertą placówki, nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, a także poznać bazę lokalową. Była to okazja do rozmów z nauczycielami, dyrekcją szkoły, oraz  przedstawicielem wydawnictwa Nowa Era (Nowa Era to wiodące wydawnictwo edukacyjne, którego kompleksowa i nowoczesna oferta obejmuje wszystkie przedmioty i etapy kształcenia. Uzupełnia ją największa w Polsce oferta kartograficzna oraz oprogramowanie wspomagające zarządzanie oświatą).

Było to  kolejne spotkanie z przedszkolakami. W tym roku szkolnym odbywały się już: gry i zabawy, lekcje biblioteczne, lekcje otwarte, zajęcia plastyczne.  Wspólne działania przyczyniają  się do rozwiania wszelkich obaw i wątpliwości, jakie towarzyszą rodzicom w związku  z podjęciem przez dzieci nauki w szkole mówi Joanna Białek  - dyrektorka Szkoły Podstawowej Nr 13.
 
Część dzieci zna naszą szkołę. W tym roku mamy klasę zerową.,jest też grupa rodziców, którzy pamiętają SP13. Coraz częściej uczniami naszej szkoły są dzieci naszych  byłych uczniów. Stajemy się szkołą wielopokoleniową.  Miło mi ogłosić Państwu, że w październiku będziemy obchodzić jubileusz  - 25-lecia Szkoły Podstawowej nr 13, na który, już dziś serdecznie zapraszamy dadaje  Joanna Białek.

Dla wszystkich przybyłych rodziców i dzieci organizatorzy przygotowali różne atrakcje, uczniowie szkoły wraz z nauczycielami przygotowali występy muzyczne, taneczne i teatralne oraz zabawy integracyjne. Dzieci mogły zapoznać się ze stoiskami specjalnie dla nich przygotowanymi :stoisko plastyczne, matematyczno - przyrodnicze,polonistyczno - językowe i sportowo - ruchowe.  Spotkanie poprowadziły  Urszula Miernik i Stella Rusinek.
Zbyszek Biber TSK24 Team

Ostatnie komentarze

  • Anonimowy powiedział(a) Więcej
    Czy to sygnał, że już czas opuścić ten nasz grajdołek??? 2 dni temu
  • Mieszkaniec powiedział(a) Więcej
    A jak ma przejść pieszych jak przejazd jest całkowicie zamknięty? Brak ino w artykule na ten temat. 3 dni temu
  • Olo powiedział(a) Więcej
    Grzecho— każdy sądzi według siebie! 3 dni temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!