Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 41 2511951 alinajedrys@gmail.com


Miasto Perspektyw

Czy Skarżysko-Kamienna jest miastem perspektyw dla młodych? Na to pytanie odpowiadali uczniowie z Gimnazjum Nr 2. Przekonać do tego, że jednak jest, próbowali zaproszeni goście: Prezydent Miasta Roman Wojcieszek, wicestarosta Waldemar Mazur, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Bogusław Ciok.Debata pod hasłem "Skarżysko - miasto perspektyw dla młodych ...?" zorganizowana została przez uczniów i nauczycieli z gimnazjum w ramach projektu „Młody Obywatel”.
Gimnazjaliści przygotowali prezentację multimedialną dotyczą naszego miasta – jego rozwoju, migracji mieszkańców, wyglądu, bezrobocia.  Następnie rozpoczęła się dyskusja z udziałem gości. Rozmawiano zarówno o dobrych jak i złych stronach miasta. Zebrani zastanawiali się co należy zmienić, aby rzeczywiście Skarżysko-Kamienna była miastem perspektyw dla mieszkańców, szczególnie młodych, którzy coraz częściej nie chcą wiązać swojego życia z naszym miastem.


 

 


© Piotr Adamczyk /TSK24 Team

Ostatnie komentarze

  • Krzysiek powiedział(a) Więcej
    Szanowni radni i Panie prezydencie jako mieszkaniec miasta i lokator jednej z miejskich kamienic przy ul. 1-go Maja 27... 3 dni temu
  • Anonimowy powiedział(a) Więcej
    zainteresowany - Panie PREZYDENCIE 1 - proszę zorganizować takie spotkania z mieszkańcami w FORMIE spaceru po... 1 tydzień temu
  • Pociemu powiedział(a) Więcej
    Co tu usuwac jak siedzą obok. 1 tydzień temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!