- Kategoria: Szkolnictwo i oświata
- Piotr Adamczyk
Dzień dziecka w Zespole Szkół Publicznych nr 1
Wielkim sukcesem okazał się Festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany w Zespole Szkół Publicznych nr 1. Impreza rozpoczęła się od barwnego korowodu ulicami wokół szkoły.
Na tę okazje dzieci przygotowały specjalne klasowe plakaty. Na terenie szkoły odbył się mini mundial, zawody sprawnościowe i podchody. Chętni malowali twarze, robili tatuaże i warkoczyki. Przygotowano również loterię fantową. Swoje stoiska zaprezentowało Centrum Usług Społecznych, gdzie można było wziąć udział w rozmaitych grach. Natomiast na stoisku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wszyscy mogli się dowiedzieć jak prawidłowo dbać o higienę rąk, jak się zdrowo odżywiać czy wziąć udział w quizie. Na wszystkich czekał pyszny poczęstunek.























































































































































































































































































