- Kategoria: Sport i rekreacja
- inf. pras.
SP nr 13 mistrzem Skarżyska-Kamiennej w piłce ręcznej chłopców
Szkoła Podstawowa nr 13 została mistrzem Skarżyska-Kamiennej w piłce ręcznej chłopców.
27 maja na obiektach sportowych tej placówki rozegrano Mistrzostwa Miasta dla zawodników z roczników 2012–2011. W turnieju rywalizowało pięć drużyn: SP nr 1, SP nr 5, SP nr 7, SP nr 8 oraz gospodarze – SP nr 13.
Reprezentacja SP nr 13 wystąpiła w składzie: Mateusz Gołąbek, Błażej Wyrwiński, Kamil Sieczka, Franciszek Małecki, Mateusz Lech, Igor Sochacki, Wiktor Wojteczek, Miłosz Bińczyk, Maksymilian Brzeziński i Piotr Młodawski. Gospodarze zaprezentowali się znakomicie – wygrali wszystkie mecze i pewnie sięgnęli po tytuł mistrzowski. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Gołąbek. Opiekunem drużyny była Edyta Pukowska. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7, a trzecie – Szkoła Podstawowa nr 1.











































