Od niedzieli 30 czerwca w Skarżysku-Kamiennej rozgrywane były mecze w ramach XXII Wakacyjnego Turnieju Piłkarski o Mistrzostwo Skarżyska.
Turniej odbywał się na orliku przy Szkole Podstawowej Nr 8 i zakończył się w niedzielę 14 lipca.
Zwycięzcą w kategorii juniorów została drużyna Zenit Kościelne, a w kategorii seniorów po raz drugi z rzędu zwyciężyła drużyna Hyundai Wózki Widłowe.
Podczas zakończenia turnieju nagrody dla zwycięskich drużyn oraz wyróżnionych zawodników wręczyli prezydent miasta, Konrad Krönig oraz radni Adam Ciok i Marek Gąska.
30.06.2019 – niedziela
16:45 Rozpoczęcie XXII WTPN
17:00 THC Przydworcowe 5:4 FC Suchedniów J-B
18:00 Bli-Sko 2:2 Toolmex Truck S-A
19:00 Dziki 7:3 Skarżysko24 S-B
01.07.2019 – poniedziałek
16:00 Gangnam FC 12:2 Kartoflisko J-A
19:00 PICARS 8:0 FC Książęce S-C
20:00 Bli-Sko 9:5 KS Hutnik S-A
02.07.2019 – wtorek
16:00 Drewniane Głowy 3:14 FC Suchedniów J-B
17:00 FC Wąsacze 3:11 Zenit Kościelne J-A
18:00 Dziki II 5:2 PICARS S-C
19:00 Skarżysko24 11:1 Widzew FC Sko S-B
20:00 Toolmex Bis 6:2 FC Książęce S-C
03.07.2019 – środa
16:00 THC Przydworc. 7:5 Niewidzialni Suchedniów J-B
17:00 Bli-Sko 17:4 FC Chilli Starachowice S-A
18:00 FC Lipówka 5:1 FC Suchedniów J-B
19:00 Centrum Kredytowe 2:5 Toolmex Truck S-A
04.07.2019 – czwartek
16:00 Gangnam FC 3:6 FC Wąsacze J-A
17:00 Kartoflisko 0:19 Zenit Kościelne J-A
18:00 Dziki II 6:2 Toolmex Bis S-C
19:00 KS Hutnik Starachowice 1:16 Toolmex Truck S-A
05.07.2019 – piątek
16:00 Niewidzialni 3:8 FC Suchedniów J-B
17:00 FC Lipówka 5:3 Drewniane Głowy J-B
18:00 Toolmex Bis 3:4 PICARS S-C
19:00 Centrum Kredytowe 3:2 Bli-Sko S-A
20:00 Dziki II 14:1 FC Książęce S-C
06.07.2019 – sobota
17:00 Gangnam FC 0:3 Zenit Kościelne J-A
18:00 Drewniane Głowy 10:3 THC Przydworcowe J-B
19:00 FC Chilli Starachowice 9:4 KS Hutnik S-A
20:00 Hyundai Wózki Widłowe 6:3 Dziki S-B
07.07.2019 – niedziela
16:00 Kartoflisko 2:13 FC Wąsacze J-A
17:00 FC Lipówka 0:3 THC Przydworcowe J-B
18:00 Widzew FC Skarżysko 3:17 Hyundai Wózki Widłowe S-B
19:00 Centrum Kredytowe 6:3 FC Chilli Starachowice S-A
20:00 Hyundai Wózki Widłowe 6:6 Skarżysko24 S-B
08.07.2019 – poniedziałek
16:00 Niewidzialni 5:9 FC Lipówka J-B
17:00 Niewidzialni 4:2 Drewniane Głowy J-B
18:00 FC Chilli Starachowice 7:7 Toolmex Truck S-A
19:00 Centrum Kredytowe 20:2 KS Hutnik Starachowice S-A
20:00 Dziki 19:3 Widzew FC Skarżysko S-B
11.07.2019 – czwartek
17:00 Zenit Kościelne 14:3 FC Suchedniów J I ćwierćfinał
18:00 FC Wąsacze 2:1 Drewniane Głowy J III ćwierćfinał
19:00 Centrum Kredytowe 3:2 Skarżysko24 S I ćwierćfinał
20:00 Toolmex Truck 3:2 PICARS S IV ćwierćfinał
12.07.2019 – piątek
17:00 FC Lipówki 3:0 Niewidzialni J II ćwierćfinał
18:00 THC Przydworcowe 3:0 Kartoflisko J IV ćwierćfinał
19:00 Dziki II 1:9 Dziki S III ćwierćfinał
20:00 Hyundai 7:2 Bli-Sko S II ćwierćfinał
13.07.2019 – sobota
17:00 Zenit Kościelne 5:0 THC Przydworcowe J I półfinał
18:00 FC Wąsacze 4:4 (k 3:4) FC Lipówki J II półfinał
19:00 Centrum Kredytowe 1:3 Toolmex Truck S I półfinał
20:00 Dziki 1:4 Hyundai Wózki Widłowe S II półfinał
14.07.2017 – niedziela
13:30 FC Wąsacze 3:8 THC Przydworcowe J mecz o III miejsce
14:30 Zenit Kościelne 9:4 FC Lipówki J Finał
15:30 Centrum Kredytowe 0:9 Dziki S mecz o III miejsce
17:00 Hyundai Wózki Widłowe 5:2 Toolmex Truck S Finał