- Kategoria: Pielgrzymka 2013
- User
Skarżyska pielgrzymka - dzień piąty
Pielgrzymi z III Kolumny Radomskiej pokonali dzisiaj 27 kilometrowy odcinek z Gór Mokrych do Kurzelowa.To jeden z najdłuższych etapów. Na początku dnia rzęsisty deszcz utrudnił dzisiejszą wędrówkę po pielgrzymim szlaku. Jednak od obiadu pogoda sprzyjała pątnikom. W dniu dzisiejszym gościnnie przebywali w kolumnie klerycy z Grodna. Głosząc konferencje, śpiewając i modląc się dawali świadectwo wiary. Dzień zakończyła adoracja Najświętrzego sakramentu i wieczorny apel Maryjny. Jutro najdłuższy bo liczący blisko 30 kilometrów kolejny odcinek pielgrzymiego szlaku do Zielonej Dąbrowy.
- poprz.
- nast. »»
Ostatnie komentarze
-
anonimowy powiedział(a) WięcejTak to jest jak się powołuje na odpowiedzialne funkcje osoby z polecenia swojego "szefa", a fachowcy są utrącani bo... 1 tydzień temu
-
pawel powiedział(a) Więcej1listopada palilo sie na mogilach po jednym malym zniczu.to za komuny na kazdym grobie bylo kilka.droge wspolfinansowal... 3 tygodni temu
-
Anonimowy powiedział(a) WięcejA na jedź do Tuska - do ja..... 3 tygodni temu










































