- Kategoria: Pielgrzymka 2011
- User
Pielgrzymi pokonali kolejne 22 km
Pielgrzymi są już w Górach Mokrych. Dziś pokonali kolejne 22 kilometry. Wieczorem jak co dzień wezmą udział w Adoracji i Apelu. Jutro czeka ich jedna z dłuższych tras – 27 km do Kurzelowa.






















































- poprz.
- nast. »»
Ostatnie komentarze
-
anonimowy powiedział(a) WięcejNiemożliwe.., Pojawił się też Janek M. i cała świta świętokrzyskich tuskowiczów. Oj trudno im będzie POgodzić... 6 dni temu
-
Krycha powiedział(a) WięcejJakie wykształcenie ma Pani Bilska, ewentualnie kompetencje że zajmuje się oświatą i sprawami społecznymi, po... 1 tydzień temu
-
Pamiętliwy powiedział(a) WięcejZa komuny palili na ruskich gierojach- teraz też ( za złodziejstwo gwałty bandyctwa)Jeszcze komuchom nie przeszło?-... 2 tygodni temu



