Kontakt z redakcją: tel. 41 2511951 alinajedrys@gmail.com

BEZPŁATNIE PUBLIKOWANE SĄ JEDYNIE OGŁOSZENIA NIEKOMERCYJNE.

B klasa: Astra lepsza od Orlicza

Kolejny derbowy mecz odbył się wczoraj (11.11.09) w naszym powiecie, Astra Suchedniów spotkała się z lokalnym rywalem rezerwami Orlicza Suchedniów, zdecydownie lepsi okazali się pikarze Astry, którzy rozgromili Orilcz 6:1. Trwa dobra passa piłkarzy ULKS Łaczna, tym razem wygrali wyjazdowe spotkanie z Klonówką Masłów 5:2 i utrzymali pozycję lidera.
.

Klonówka  Masłów  -  ULKS Łączna 2:5 (1:1)

Bramki:
Borek 25 , Bujak -  Pastuszka 10 ,Miller 52   Osuch 60, Kłys 73 , Wójcik 80

ULKS: Rzeszowski - Bąk, Dudek, P. Kłys, Wasiak - Wójcik, W. Kłys, Szkurłat, Osuch - Pastuszka, Miller.

W bardzo ciężki warunkach i przy nieustannie padającym deszczu ULKS Łączna rozegrał spotkanie w Masłowie z Klonówką. ULKS zaprezentował się w dość eksperymentalnym składzie, a dokładniej chodziło o Pawła Rzeszowskiego, który w tym spotkaniu musiał zastąpić nieobecnego Roberta Drabika i stanąć miedzy słupkami !

Pojedynek zaczął się bardzo dobrze dla gości, którzy w 10 minucie spotkania objęli prowadzenie po strzale głową Piotra Pastuszki. W 25 minucie błąd w kryciu wykorzystał Borek i doprowadził do wyrównania. W przeciągu następnych 20 minut obie drużyny miały kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramki, jednak rezultat spotkania nie uległ zmianie.

Początek drugiej połowy zaczął się bardzo dobrze dla gospodarzy, po rzucie rożnym piłka spadła wprost pod nogi  Bujaka, a ten z bliskiej odległości pokonał Rzeszowskiego. Jednak już w 52 minucie Błażej Miller przeprowadził indywidualną akcję i nie dał szans bramkarzowi doprowadzając do remisu. Mimo coraz gorszego stanu boiska zespół ULKS coraz częściej gościł w polu karnym Masłowa. W 60 minucie spotkania Mateusz Osuch precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce i ULKS ponownie wyszedł na prowadzenie. Zespół Klonówki, również wyprowadzał groźne akcje, jednak strzały były niecelne lub padały łupem Rzeszowskiego. W  73 minucie w zamieszaniu w polu karnym Klonówki najlepiej zachował się Wiktor Kłys i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.
Ostatni cios piłkarze z Łącznej zadali w 80 minucie, gdy po szybkiej kontrze w pole karne z piłką wpadł Sebastian Wójcik i płaskim strzałem  zdobył piątą bramkę dla ULKSu.

Astra  Suchedniów   -   Orlicz II Suchedniów 6:1 (1:0)

Bramki: Bator 26, Karpiński 65, 68, 69, 75, 89  –  Moskal 62.

Astra: Serek – Naszydłowski, Wierzbiński, Tumulec, , Więckowski – Kokowski, Bator, Skarbek,Piasta – Karpiński, Wawrzeńczyk.

W Suchedniowie doszło do derbowego pojedynku, w którym zmierzyły się dwie lokalne drużyny. Beniaminek  B klasy Astra Suchedniów nie dał żadnych  szans rezerwom Orlicza, choć pierwsza połowa nie  wskazywała  na tak wysokie zwyciestwo Astry.  W drugiej połowie spotkania nielada wyczynem popisał się Jakub Karpiński, który wpisał się na listę strzelców aż pięć razy.

Wyniki 13 kolejki:

Astra Suchedniów -  Orlicz II Suchedniów  6:1
Klonówka Masłów -  ULKS Łączna  2:5
Tęcza Gowarczów -  Lubrzanka II Kajetanów  3:0.
ŁKS Georyt II Łagów -  Victoria Mniów  6:0
Wicher II Miedziana Góra -  GKS Górno  przeł.