Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 535 455 189 redakcja@tsk24.pl


Szpetna Wizytówka Miasta

Wjeżdżając do naszego miasta z trasy E7 w Al. Piłsudskiego przejeżdżamy obok sklepu Carrefour. Jeden z naszych czytelników zauważył, że na budynku nieustannie namalowane są różne napisy i graffiti.
 
Czytelnik pytał czy tak dużą sieć sklepów nie stać na puszkę farby, aby to zamalować.
Oczywiście zwróciliśmy się z pytaniem do kierownika sklepu w Skarżysku-Kamiennej. Od Pani kierownik dowiedzieliśmy się, że napisy są usuwane na bieżąco. Ciągle jednak pojawiają się nowe, bo przecież w Skarżysku są wandale.
Marne to tłumaczenie. Tym bardziej, iż z naszych informacji wynika jednak, że napisu na sklepie dawno już nikt nie usuwał. Temat może wydawać się błachy. Jednakże jaka to wizytówka dla naszego miasta. Wokół odnowione bloki i osiedla, a na samym wjeździe witają nas obskurne napisy.
Kierowniczka zapewniła nas, że pracownicy sklepu zamalują graffiti.
© Ewelina Adamczyk, foto: Adrian Głowania   /TSK24 Team


Ostatnie komentarze

  • Anonimowy powiedział(a) Więcej
    Lepiej żeby laicy nie wypowiadali się na tematy medyczne, dla nich to abstrakcja 16 godzin temu
  • Anonimowy powiedział(a) Więcej
    W ramach równego traktowania też chce mieć załatwioną pracę w wodociągach po znajomości. Też nie mam o tym... 2 dni temu
  • Leon powiedział(a) Więcej
    Do TSK - ciebie(piszę świadomie przez małe "c") pierwszego bym wysłał na Marsa, może z wysokości zobaczyłbyś... 2 dni temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!